Na Święta Bożego Narodzenia, życzę Wszystkim pokoju i łaski nowo rodzącego się dla nas Zbawiciela.
Jezus Chrystus – Boży Syn, znów przychodzi na świat, przychodzi do nas, do naszych rodzin, aby dzielić z nami nasz ludzki los, aby być z nami zawsze.
Nie jesteśmy sami na tym świecie.
On, Jezus Chrystus, nieustannie rodzi się na wszystkich ołtarzach świata, podczas każdej Mszy świętej. Jest z nami w Eucharystii. Emmanuel – Bóg z nami!
Karmi nas sobą w Komunii świętej.
Niech moc Jego Obecności uświęca nas i udoskonala, umacnia przeżywać nasze życie zgodne z wolą Bożą, aby każdy dzień Nowego 2020 Roku, obfitował we wzajemną miłość i przebaczenie, prawdziwy pokój, odpowiedzialność i mądrość, prowadzącą do świętości!

Parafianom i Gościom - życzę obfitych łask, błogosławieństwa i duchowych darów Bożego Dzieciątka.