W dniach 23-25 lutego 2020 r. w naszym kościele odbędzie się Czterdziestogodzinne Nabożeństwo Adoracji Najświętszego Sakramentu przed Środą Popielcową i przed czasem Wielkiego Postu.
W Środę Popielcową, 26 lutego rozpoczyna się okres Wielkiego Postu.
Przed nami zapowiedziana przez Konferencję Episkopatu Polski Narodowa Pielgrzymka do Rzymu w związku z obchodem 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
Nasza parafia otrzymała dyplom wdzięczności za udział w Akcji Św. Krzysztof - 1 gr za 1 km i pomoc w zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy.
Comiesięczną zbiórką ofiar pieniężnych, w pierwszą niedzielę każdego miesiąca w bieżącym 2020 roku, jako parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Tychach - Cielmicach, wspieramy trzy rodziny w Aleppo w Syrii.
W ramach XXIX Tyskich Wieczorów Kolędowych, w czwartek, 9 stycznia 2020 r., kolędowaliśmy razem z Zespołem Pieśni i Tańca "Mały Śląsk".