Jubileusz 75 rocznicy zbudowania pierwszego kościoła i 50-lecia istnienia obecnego cielmickiego kościoła, a także Poświęcenie kościoła i ołtarza.
Michaelita, ks. Jan Juszko w liście skierowanym do wiernych naszej parafii zaprasza do udziału w Jubileuszowych Rekolekcjach.
W czwartek, 3 czerwca obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało.
Rekolekcje z nawiedzeniem figury św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Górze Gargano
Na nabożeństwa majowe zapraszamy: w niedziele o godz. 15.30, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.30, a w środę i sobotę o godz. 8.30.

Życzenia Metropolity katowickiego na tegoroczną Wielkanoc przeżywaną w czasie pandemii.