W niedzielę 27 czerwca, obchodziliśmy w naszej Parafii – Uroczystość Odpustową ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Kazania odpustowe wygłosił i Sumę odpustową w intencji Parafian odprawił Ks. Eugeniusz Błaszczyk, proboszcz parafii św. Wawrzyńca w Chorzowie.
Uroczystą Eucharystię zakończyła procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
O godz. 15.30 – odprawiliśmy Uroczyste Nieszpory Odpustowe z Procesją.
Po południu, przy naszym boisku, przy ul. Jedności - odbył się Festyn Świętojański.

Przy okazji Uroczystości Odpustowej, pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie
Wszystkim Parafianom za budowanie Wspólnoty Kościoła Parafialnego;
za świadectwo wiary, modlitwę i udział we Mszach św.
Serdeczne dziękuję Wszystkim Ofiarodawcom za składane ofiary w każdą niedzielę na potrzeby naszego kościoła i parafii - „Bóg zapłać”!
Serdecznie dziękuję także Wszystkim Parafianom, którzy w jakikolwiek sposób pomagają w różnych pracach w kościele, wokół kościoła, probostwa, salki katechetycznej i na cmentarzu.
Dziękuję za pomoc, poświęcony czas i zaangażowanie dla wspólnego dobra naszej Parafii.