75-lecia istnienia pierwszego cielmickiego kościoła i 50-lecia istnienia obecnego kościoła

MODLITWA ZA PARAFIĘ
Wszechmogący i miłosierny Boże!
Gromadzimy się w naszej świątyni na modlitwie i sprawowaniu sakramentów.
Czynimy to jako wspólnota parafialna.
Prosimy Cię o Twoje błogosławieństwo dla tych,którzy ją tworzą - dla wiernych i duszpasterza.
Polecamy Ci rodziny naszej parafii, niech będą silne mocą Twojej łaski.
Błogosław osobom samotnym.
Oddajemy Ci pod opiekę dzieci i młodzież, aby ich wzrastanie ku prawdziwej dojrzałości przebiegało zgodnie z Twoją wolą.
Modlimy się za chorych, starszych i cierpiących, abyś Ty sam był dla nich pociechą i umocnieniem.
Ze szczególną mocą zawierzamy Ci tych, którzy nie przyjęli dotąd orędzia zbawienia, przemień ich serca i uczyń je miłymi Sobie.
Pamiętamy też o zmarłych, prosząc dla nich o wieczną chwałę nieba.
Ojcze, przyjmij nasze pokorne oddanie się Tobie i błogosław całej naszej parafii.
Święty Janie Chrzcicielu – módl się za nami !

REKOLEKCJE PARAFIALNE Z NAWIEDZENIEM KOPII
FIGURY ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Z CUDOWNEJ GROTY OBJAWIEŃ NA GARGANO WE WŁOSZECH, które poprowadzą Księża Michaelici od 13 do 16 czerwca 2021 r. /od niedzieli do środy/
będą czasem bezpośredniego przygotowania do świętowania Uroczystości Jubileuszu 50 - lecia istnienia cielmickiego kościoła i jego konsekracji - w dniu 24 czerwca 2021 r., w Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, której przewodniczyć będzie Ks. Arcybiskup Wiktor Skworc, Metropolita Katowicki.