Wiadomości
parafiacielmice.pl
W związku z rozluźnieniem przez władze państwowe niektórych zasad obowiązujących podczas stanu epidemii, a także zarządzeniem Ks. Arcybiskupa katowickiego, od poniedziałku, 20 kwietnia br. zapraszam Was do uczestnictwa w codziennej i niedzielnej Mszy św. w naszym parafialnym kościele. Będzie to możliwe z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, i w ciągle jeszcze ograniczonej ilości osób uczestniczących w nabożeństwach.
Szczególnie zapraszam Rodziny zamawiające intencję mszalną, Ich krewnych i sąsiadów, a także Osoby, które chcą uczestniczyć we Mszy św. w kościele.

W dni powszednie w ciągu tygodnia, bez problemu zachowamy obowiązujące przepisy, zaś w niedziele, począwszy od niedzieli – 26 kwietnia br., proponuję odprawianie dodatkowych dwóch Mszy św. według porządku – godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 16.00 - aby jak największa liczba Parafian mogła już w rzeczywisty sposób uczestniczyć we Mszy św. i przystępować do Sakramentów św.
Obyśmy jak najrychlej mogli się Wszyscy spotkać na wspólnej modlitwie w naszym parafialnym kościele.

Wszystkich pozdrawiam, życzę zdrowia i Bożych łask Zmartwychwstałego i Miłosiernego Chrystusa.

Wasz Proboszcz – Ks. Piotr Wojszczyk