Szczęść Boże!
Pragnę pozdrowić wszystkich Parafian i zapewnić o mojej modlitwie w Waszej intencji.
Zapraszam do wspólnej i indywidualnej modlitwy w Waszych rodzinach - o spokojne i pełne zaufania Bożej Opatrzności przeżywanie tego trudnego dla wszystkich czasu.
Pozdrawiam szczególnie Osoby starsze i chore, które pozostają w swoich domach. Proszę o ofiarowanie Waszej samotności Bogu w modlitwie upraszającej ustanie epidemii.
Młodzież i dzieci proszę o odpowiedzialne podporządkowanie się obowiązującym rygorom i odpowiedzialnym wskazaniom Waszych Rodziców.
Wszystkim życzę owocnego przeżywania tego szczególnego tegorocznego Wielkiego Postu.
Pan Jezus cierpiał i umarł na krzyżu dla naszego zbawienia.
Ale też Zmartwychwstał i zwyciężył śmierć i szatana, by wszystkich obdarzyć życiem, szczęściem i pokojem.
Niech ta prawda naszej wiary ożywia  nadzieję i ufność pokładaną w Bogu, oraz potęguje naszą wzajemną miłość i praktykę dobra wobec bliźnich.
Wasz Proboszcz - Ks. Piotr Wojszczyk

Niedzielna Msza św. - IV Niedzieli Wielkiego Postu - "Niedzieli Radości", będzie transmitowana o godzinie 16.00 z naszego parafialnego kościoła p/w Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Tychach - Cielmicach, pod linkiem https://youtu.be/IQ4aX0C_8DI