ODPUST PARAFIALNY I ŚWIĘTOJAŃSKI FESTYN ODPUSTOWY - CIELMICE 2024

W niedzielę, 23 czerwca 2024 r., obchodzimy w naszej Parafii – Uroczystość Odpustową ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
Msze św. odprawione będą o godz. 8.00, 10.00 i 12.00 – Suma odpustowa w intencji Parafian
Suma zakończy się Procesją z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
O godz. 15.30 – Uroczyste Nieszpory Odpustowe z Procesją.
Kazania odpustowe wygłosi i Sumę odpustową odprawi - Ks. Janusz Blaut, były misjonarz pracujący w Rosji, były proboszcz parafii we Władykaukazie i Biesłanie w Północnej Osetii.
Popołudniu - na terenie Kółka Rolniczego przy ul. Jedności XIX Świętojański Festyn Odpustowy.
Początek – o godz. 16.00.
W poniedziałek, po Odpuście – w Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela - 24 czerwca, o godz. 17.00 - na naszym cmentarzu zostanie odprawione Nabożeństwo za Zmarłych Parafian i Duszpasterzy, z modlitwą Różańcową i czytaniem zalecek za Zmarłych.
O godz. 18.00 - Msza św. za ++ zalecanych - w kościele.

Parafia, Rada Osiedla „Cielmice”, Kółko Rolnicze i Stowarzyszenie Przyjaciół Cielmic zapraszają na XIX Świętojański Festyn Odpustowy.

CIELMICE 2024
Niedziela - 23 czerwca 2024 r. teren Kółka Rolniczego przy ul. Jedności
16.00 - rozpoczęcie i powitanie - zjeżdżalnie i dmuchawce, animacje dla dzieci, gry i zabawy oraz inne rozrywki
16.00 - biesiadne granie i śpiewanie - pokaz tańców tradycyjnych - Zespół Tańca Ludowego „TĘCZA” z Tychów - zabawa dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych
16.30 - godzina dla Dzieci /lody, napoje, lizaki, balony/
17.00 - koncert wokalny Pani Karoliny Wosz
18.00 - pokaz sprzętu Straży Pożarnej
- pieczona kiełbasa, szaszłyki, karczek z grilla
- zapiekanki, hot-dogi, hamburgery,
- słodycze, lody i napoje
- muzyka i tańce
- inne niespodzianki i atrakcje
18.30 - licytacja atrakcyjnych przedmiotów
19.30 - losowanie nagród
20.30 - zabawa taneczna dla Dorosłych i Młodzieży
22.00 - pokaz sztucznych ogni

Karteczki z numerkami biorą udział w losowaniu nagród.
Zapraszamy i życzymy udanej zabawy.

Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym:
23 i 30 czerwca, lipiec i sierpień w naszym parafialnym kościele w Tychach – Cielmicach będą odprawiane: o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.

Msze święte 29 czerwca, w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła o godz. 8.00 i 10.30.