Wiadomości
parafiacielmice.pl
Serdecznie dziękuję Wszystkim Rolnikom naszej Parafii i Ich Rodzinom za udział we Mszy św. Dożynkowej w niedzielę, 10 września 2023 r.

Dziękuję za wspólną modlitwę i złożone ofiary.
Starostom tegorocznych Dożynek - Państwu Gabrieli i Grzegorzowi Jankowskim wraz z Córkami, a także Osobom, które Im pomagały - Paniom: Justynie Foltyn - Janik i Beacie Janik - dziękuję za przygotowanie dożynkowego wystroju kościoła, dziękuję za ofiarowane płody rolne, kwiaty, wieniec dożynkowy, a Panu Krzysztofowi Broncel – za ofiarowane chleby. „Bóg zapłać!”

Dziękuję Służbie kościelnej i Służbie liturgicznej naszej Parafii.

Dziękuję także Wszystkim zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie tegorocznych Cielmickich Dożynek, które świętowaliśmy w Kółku Rolniczym.
Ks. Piotr Wojszczyk, proboszcz