Wszystkim Parafianom i Gościom z okazji Uroczystości Odpustowej ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela, życzę obfitości Bożych łask, aby świadectwo wierności Bogu św. Jana Chrzciciela, było dla wszystkich wezwaniem do mężnego trwania przy Chrystusie, Jego Kościele i świętej Ewangelii.
Kazania odpustowe wygłosił i sumę odpustową odprawił – Ks. Kanonik Antoni Młoczek, proboszcz parafii katedralnej św. Mikołaja w Bielsku-Białej.
Niech nic nie odłączy nas od Miłości Bożej, której mamy być świadkami.
Przykład i modlitwa naszego Patrona, nich będą nam wsparciem i umocnieniem w dobrym.

Pozdrawiam Chorych i Starszych Parafian, życząc im zdrowia i mocy Bożej łaski w znoszeniu, wzorem św. Jana Chrzciciela, wszystkiego tego co trudne.
Niech Pan Bóg Wszystkim błogosławi!
Ks. Proboszcz

Pragnę w imieniu naszej Parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w Tychach – Cielmicach, Zarządu Rady Osiedla „Cielmice” i swoim własnym, wyrazić serdeczną wdzięczność Wszystkim Ofiarodawcom, Sponsorom i Organizatorom naszego XVII Cielmickiego, Charytatywnego, Świętojańskiego Festynu Odpustowego, w niedzielę, dnia 26 czerwca 2022 r.

Są nimi:

•    Zakład Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ROSA
•    Firma EKOLAND - MWS Sp. z o.o. Sp.k.
•    Firma PLASMA PONIT MARCIN NIEMIEC
•    Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej – Wodny Park Tychy – Prezes Zbigniew GIELECIAK
•    Firma SERTOP
•    Anonimowi Sponsorzy