Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom, którzy przygotowali w tym roku piękne ołtarze na procesję Bożego Ciała.
Dziękuję za zaangażowanie, podjęty trud i poświęcony czas.
Dziękuję Wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i odprawieniu Mszy św. i podczas Procesji.
Dziękuję za przygotowanie i czuwanie nad nagłośnieniem całej uroczystości.
Dziękuję Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Nadzwyczajnym Szafarzom Eucharystii i Panom kolektującym.
Dziękuję Ministrantom, Lektorom, Sodalicji Mariańskiej, Dzieciom Maryi, Paniom Katechetkom i Panom niosącym baldachim.
Dziękuję Dziewczynkom sypiącym kwiaty, Dzieciom Pierwszokomunijnym, a także obchodzącym Pierwszą rocznicę Wczesnej i Pierwszej Komunii św. za obecność w odświętnych, pierwszokomunijnych strojach. Dziękuję Ich Rodzicom.
Dziękuję Służbom porządkowym – Policji i Straży Miejskiej.
Dziękuję Parafianom za udekorowanie domów i okien mieszkań.
Wszystkim dziękuję za obecność, modlitwę i wspólny śpiew; za świadectwo wiary w obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie.