Wiadomości
parafiacielmice.pl

Rekolekcje Wielkopostne

w naszym kościele parafialnym w Tychach - Cielmicach odbędą się w dniach od III Niedzieli Wielkiego Postu 20 marca do środy, 23 marca 2022 r.
Wygłosi je Ks. Ryszard Górowski, Generalny Promotor Misji Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z Rzymu, były Misjonarz w Rwandzie i Kamerunie.

Wielki Post w parafii

We wszystkie piątki Wielkiego Postu od godz. 15.00 do 17.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczynać się będzie o godz. 15.00 - Koronką do Miłosierdzia Bożego, a kończyć - Nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 17.00.

W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.15 - Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które wygłosi Ks. Grzegorz Szmatloch, wikariusz parafii bł. Karolinyw Tychach.

Od III Niedzieli Wielkiego Postu, 20 marca - do środy 23 marca - Wielkopostne Rekolekcje Parafialne i Rekolekcje Szkolne - wygłosi Ks. Ryszard Górowski, Generalny Promotor Misji Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny z Rzymu, były Misjonarz w Rwandzie i Kamerunie.

Piątek, 1 kwietnia, godz. 19.00 - Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Cielmic.