Wiadomości
parafiacielmice.pl
XIV Cielmicki Charytatywny Jarmark Świąteczny odbył się w sobotę, 18 grudnia 2021 r. na placu kościelnym przy parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w Tychach – Cielmicach.
Organizatorem Jarmarku, jak co roku była Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Tychach - Cielmicach, przy współpracy z Radą Osiedla Cielmice i Zespołem Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tychach, nauczycielami, rodzicami, dziećmi i młodzieżą.
W bieżącym roku dzięki staraniom Rady Osiedla Cielmice, dzięki funduszom Budżetu Obywatelskiego i wsparciu Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, nasz Parafialny Jarmark uświetnił koncert kolęd w wykonaniu zespołu wokalno instrumentalnego „Gruba Ferajna”.
Całością oprawy muzycznej i prowadzeniem tego rodzinnego spotkania zajął się Pan Marcin Godzik i Ks. Proboszcz Piotr Wojszczyk.
Wszystkim dziękujemy za organizację i udział.
Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego! Szczęśliwego Nowego Roku!