Wiadomości
parafiacielmice.pl
We wszystkie piątki Wielkiego Postu od godz. 15.00 do 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczynać się będzie o godz. 15.00 - Koronką do Miłosierdzia Bożego, a kończyć - Nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 - w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.15

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, które w tym roku wygłosi Ks. Łukasz Pasuto, wikariusz parafii św. Krzysztofa w Tychach.

Piątek – 27 marca 2020 r., godz. 19.00
Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Cielmic.
Początek - w kościele, zakończenie na Osiedlu „Ogrodnik”

Tegoroczne Wielkopostne Rekolekcje Parafialne odbędą się w naszej Parafii od V Niedzieli Wielkiego Postu, 29 marca do środy 1 kwietnia 2020 r.

Rekolekcje Parafialne wygłosi Ks. Emanuel Pietryga, proboszcz parafii św. Jadwigi w Chorzowie, zaś Rekolekcje szkolne - w dniach od 30 marca do 1  kwietnia br. poprowadzi Ks. Sławomir Tyburski, wikariusz parafii Męczeństwa św. Jana Chrzciciela w Tychach.