Błogosławieństwo Parafii Najświętszym Sakramentem
W piątek, 27 marca 2020 r. miało się odbyć coroczne nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii. Ze względu na czas kwarantanny jest to niemożliwe.
Łącząc się w tym dniu z Ojcem św. Franciszkiem modlącym się na Placu św. Piotra w Watykanie, prośmy Boże Miłosierdzie o ustanie epidemii, o potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla nas i całego świata, przyjmując błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Uczestnictwo we Mszach św. i Liturgii Wielkiego Tygodnia tylko przez internet.

Od czwartku, 26 marca 2020 r. - aż do odwołania  Msze św. w naszym kościele będą odprawiane bez udziału wiernych.
Zachęcam Parafian do uczestnictwa we Mszach św. i Liturgii Wielkiego Tygodnia przez internet.
Proszę Parafian, aby zachować zamówione intencje mszalne.
W czasie odprawiania Mszy św. w kościele, zgodnego z porządkiem nabożeństw, proszę o wspólnotową, rodzinną modlitwę i włączenie się w liturgię przez uczestnictwo we Mszy św. transmitowanej przez łącze internetowe.

Rzymskokatolicka parafia
Narodzenia św. Jana Chrzciciela