XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
23.08.2020 r.

Dzisiaj - Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.

Taki porządek Mszy św. niedzielnych obowiązuje w naszym parafialnym kościele do końca sierpnia.
Nie ma też Mszy św. o godz. 16.00 i Nieszporów o godz. 15.30.
Kolekta dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczone są na nasze potrzeby parafialne.
Serdeczne „Bóg zapłać!” za wszystkie składane ofiary.

Okazja do Spowiedzi św. jest zawsze 15 minut przed każdą Mszą św. i Nabożeństwem, a w niedziele – przed pierwszą Mszą św.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
- w poniedziałek, 24. 08 - Święto św. Bartłomieja, Apostoła,
- w środę, 26. 08 - Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej,
- w czwartek, 27. 08 - wspomnienie św. Moniki,
- w piątek , 28. 08 - wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,
- w sobotę, 29. 08 - wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

We wtorek, o godz. 17.30 - Nabożeństwo do św. Ojca Pio.
W środę, 26 sierpnia - wyjątkowo – ze względu na Uroczystość – Msza św. o godz. 18.00.
W piątek, o godz. 18.00 - wakacyjna Msza święta szkolna.

Dziękuję mieszkańcom Osiedla „Ogrodnik” za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
O sprzątanie kościoła i jego dezynfekcję - w poniedziałek, o godz. 18.45 i w sobotę, o godz. 8.45 – proszę mieszkańców ul. Górnej, Bieruńskiej i Na Wzgórzu.

Proszę o uzupełnienie opłat cmentarnych, zgodnie z regulaminem naszego parafialnego cmentarza.

Są jeszcze wolne intencje mszalne w kolejnych miesiącach tego roku.
W niedzielę, 13 września br. – przeżywać będziemy nasze Parafialne, Cielmickie Dożynki.
Uroczysta Msza św. dziękczynna w intencji Rolników naszej Parafii, Ich Rodzin, zostanie odprawiona o godz. 11.00.

Porządek Mszy św. niedzielnych obowiązujący w naszym parafialnym kościele od pierwszej niedzieli września - tj. od 6 września 2020 r. będzie następujący:
godz. 8.00, 11.00 i 16.00.