- o godz. 15.30 - Nieszpory kolędowe.
- o godz. 16.00 - popołudniowa Msza św.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Serdeczne „Bóg zapłać!” za wszystkie składane ofiary.

We wtorek, 28 stycznia - przypada wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana.
O godz. 17.00 - Nabożeństwo do św. Ojca Pio.
O godz. 18.15 - w salce - kolejne spotkanie katechezy dla dorosłych.
Temat spotkania: Eucharystia w praktyce Kościoła czasów apostolskich i chrześcijańskiej starożytności.

W piątek, 31 stycznia – obchodzić będziemy wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
O godz. 17.30 - Msza św. szkolna - zostanie odprawiona w intencji Ks. Proboszcza, z okazji rocznicy święceń kapłańskich - w ofierze od Parafian.
Po Mszy św. - spotkanie wszystkich ministrantów – starszych i młodszych, lektorów, oraz kandydatów na ministrantów.

W I sobotę miesiąca, 1 lutego:
- o godz. 7.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki, okazja do Spowiedzi św.
- o godz. 8.00 - Msza św. w intencji Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej, Członków Róż Różańcowych naszej Parafii, wszystkich Grup parafialnych i Seniorów naszej Parafii, z okazji Nowego 2020 Roku, o Boże łaski, błogosławieństwo i zdrowie.
Po Mszy św. - w salce - Spotkanie Noworoczne wszystkich Grup religijnych naszej Parafii, oraz naszych Seniorów. Serdecznie zapraszam!

W przyszłą niedzielę, 2 lutego - obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego – Święto Matki Boskiej Gromnicznej.
Dzień ten kończy okres Świąt związanych z Bożym Narodzeniem.
Modlić się będziemy w intencji wszystkich zakonników i zakonnic w Dniu Życia Konsekrowanego.
Kolekta tego dnia, przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
Podczas Mszy świętych - poświęcenie gromnic.
Specjalne świece do liturgii tego święta, można nabyć w zakrystii i przed kościołem.
Msza św. o godz. 10.00 - z udziałem Dzieci przygotowujących się do Wczesnej i Pierwszej Komunii św.
Podczas Mszy św. - poświęcenie świec, różańców i książeczek.

W przyszłą niedzielę – w pierwszą niedzielę miesiąca – przed kościołem – zbiórka ofiar na zadeklarowaną pomoc naszej Parafii, syryjskiej Rodzinie z Aleppo - w ramach programu „Rodzina Rodzinie”.

W poniedziałek, 3 lutego – obchodzić będziemy wspomnienie św. Błażeja, biskupa:
W tym dniu błogosławieństwo św. Błażeja z modlitwą o zdrowie.
Okazja do Spowiedzi św. – jest codziennie 15 minut przed każdą Mszą św., w niedziele i święta – 20 minut przed pierwszą Mszą św.

Dziękuję mieszkańcom ul. Jankowickiej, Leśników i Strzeleckiej za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
O sprzątanie kościoła - jutro w poniedziałek i w piątek - o godz. 18.15 – proszę mieszkańców ul. Jedności /od strony szkoły/.

Zapraszam Parafian do udziału w rekolekcjach zamkniętych w domach rekolekcyjnych naszej archidiecezji.
Zachęcam do lektury naszej gazetki parafialnej „Głos św. Jana Chrzciciela”, „Gościa Niedzielnego” i „ Małego Gościa Niedzielnego”.
Można składać ofiary za miejsca w ławkach za rok 2020.

Są jeszcze wolne intencje mszalne w pierwszych miesiącach 2020 roku.

WOLNE INTENCJE MSZALNE:

Luty 2020 r.: