Intencje mszalne
parafiacielmice.pl
Niedziela,  27.08.2023 r.,  XXI  Niedziela Zwykła
8.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Jolanty i Jana Broncel - z okazji 40 rocznicy ślubu, oraz o łaski Boże dla całej Rodziny
10.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pana Andrzeja Augustyn – z okazji 50 rocznicy urodzin, oraz o łaski Boże dla całej Rodziny
12.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Małgorzaty i Eugeniusza Mai - z okazji 60 rocznicy ślubu, oraz o łaski Boże dla całej Rodziny
Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela
 
Poniedziałek,  28.08.2023 r.,  wspomnienie św. Augustyna, biskupa
18.00
za ++ Anastazję Gondzik, w kolejną rocznicę śmierci, rodziców, brata Jana oraz + Helenę Musik
 
Wtorek,  29.08.2023 r., wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
17.30
Nabożeństwo do św. Ojca Pio i  św. Jana Chrzciciela
18.00
za ++ Zygmunta Laby, rodziców z obu stron, oraz + brata
 
Środa,  30.08.2023 r.
8.00
za ++ Rozalię i Pawła Bieroński, Zofię i Józefa Malcharek, Martę i Karola Bieroński, Józefa Pawlas, oraz dusze w czyśćcu cierpiące
 
Czwartek,  31.08.2023 r., I czwartek miesiąca
17.30
Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św.  
Modlitwa w intencji powołań do Służby Bożej w Kościele
18.00
Do Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za Służbę liturgiczną i kościelną, oraz w intencji Rodzin i Młodzieży naszej Parafii 
 
Piątek,  1.09.2023 r., I piątek miesiąca;  wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
8.00
W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana  Jezusa
8.30
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św. dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych 
Modlitwa do Najświętszego Serca Jezusowego
18.00
Do Opatrzności Bożej, Św. Anioła Stróża i Świętych Patronów z podziękowaniem za Boże łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie - w intencji Elżbiety Psiuk, z okazji 12 rocznicy urodzin, oraz o Bożą opiekę dla Jej Rodziców, Rodzeństwa, Rodziców chrzestnych, Dziadków i całej Rodziny
 
Sobota,  2.09.2023 r., I sobota miesiąca
Dzień modlitw w intencji duchowieństwa
7.30
Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki i Spowiedź św. i modlitwa do Niepokalanego Serca Maryi
8.00
W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej 

Niedziela,  3.09.2023 r.,  XXII Niedziela Zwykła
8.00
za ++ Jana i Łucję Białoń, oraz ++ rodziców z obu stron
Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
11.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Małgorzaty i Bartosza Balickich, z okazji 15 rocznicy ślubu, oraz o Boże łaski dla Ich Synów i całej Rodziny
16.00
Do Chrystusa Najwyższego Kapłana o życie wieczne za + Ks. Karola Szojda