Intencje mszalne
parafiacielmice.pl
Niedziela,  20.08.2022 r.,  XX Niedziela Zwykła
8.00
za ++ Mariannę Marszalik, w 6 rocznicę śmierci, Wiktorię, Eugeniusza i Stanisława Czupryna
10.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Małgorzaty i Wojciecha Pławeckich, z okazji 10 rocznicy ślubu, i kolejnej rocznicy urodzin Pani Małgorzaty, oraz o łaski Boże dla Ich Dzieci i całej Rodziny
Nabożeństwo do Matki Bożej Wniebowziętej - Królowej nieba i ziemi
12.00
Do Opatrzności Bożej i Niepokalanego Serca NMP, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie - w intencji Rodziny Państwa Anny i Henryka Mazur

Poniedziałek,  21.08.2023 r., wspomnienie św. Piusa X, papieża
18.00
za ++ Jadwigę i Franciszka Fijoł, trzy córki, trzech zięciów, dwóch synów i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek,  22.08.2023 r., wspomnienie Matki Bożej Królowej
17.30
Nabożeństwo do św. Ojca Pio i modlitwa do Matki  Bożej – Królowej Wniebowziętej
18.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pani Bronisławy Biolik i całej Jej Rodziny

Środa,  23.08.2023 r.
8.00
za ++ Agnieszkę i Edwarda Michalski, siostrę Felicję, szwagra Ryszarda, ++ dziadków z obu stron, oraz ++ teściów

Czwartek,  24.08.2023 r., Święto św. Bartłomieja, Apostoła
18.00
za ++ Wiktorię i Franciszka Janik, oraz ++ z rodziny Janik i Kostka
 
Piątek,  25.08.2023 r.
18.00
za + Mariana Litawskiego, oraz ++ rodziców i teściów
 
Sobota,  26.08.2023 r., Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej
7.30
Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki, Spowiedź św.
8.00
za + Jana Biolik
 
Niedziela,  27.08.2023 r.,  XXI Niedziela Zwykła
8.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Jolanty i Jana Broncel - z okazji 40 rocznicy ślubu, oraz o łaski Boże dla całej Rodziny
10.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane  łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pana Andrzeja Augustyn – z okazji 50 rocznicy urodzin, oraz o łaski Boże dla całej Rodziny
12.00
Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Małgorzaty i Eugeniusza Mai - z okazji 60 rocznicy ślubu, oraz o łaski Boże dla całej Rodziny
Nabożeństwo ku czci św. Jana Chrzciciela