Intencje mszalne
parafiacielmice.pl
Niedziela,  14.08.2022 r.,  XX Niedziela Zwykła
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Teresy i Augustyna Szypuła, oraz o Boże łaski dla całej Rodziny 
Nabożeństwo Eucharystyczne
10.00 - za + Rafała Tabor /w ofierze od Dziadka/
12.00 - za ++ matkę Helenę Brudys i siostrę Krystynę.

Poniedziałek, 15.08.2022 r., Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Urszuli i Jana Glenszczyk, całej Rodziny i Ich Dzieci.
10.00 - za ++ Bartłomieja Śmiłowski, dwie żony, syna Jana, Cecylię Śmiłowski, Marię i Edmunda Foltyn, syna Józefa, Franciszka i Jadwigę Targiel, syna Bernarda.
12.00 - Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Rodziny Państwa Anieli i Stanisława Smolorz, oraz Ich Dzieci z Rodzinami

Wtorek,  16.08.2022 r.
17.30 - Nabożeństwo do św. Ojca Pio.
18.00 - Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pani Gerdy Pinkawa, oraz całej Jej Rodziny

Środa,  17.08.2022 r., Uroczystość św. Jacka – głównego Patrona Metropolii Katowickiej
8.00 - w intencji Bogu wiadomej

Czwartek,  18.08.2022 r.
18.00 - Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą Bożą opiekę, w intencji Rodziny Państwa Anny i Michała Psiuk, z okazji 16 rocznicy ślubu
 
Piątek,  19.08.2022 r.,  III piątek miesiąca
17.45 - Koronka do Miłosierdzia Bożego  przed Najświętszym Sakramentem
18.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pani Bronisławy Biolik, oraz całej Jej Rodziny

Sobota,  20.08.2022 r.,  wspomnienie św. Bernarda, opata
7.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki, Spowiedź św.
8.00 - za + Marię Piekarczyk /w ofierze od Stanisławy Ulman/
 
Niedziela,  21.08.2022 r.,  XXI Niedziela Zwykła
8.00 - za ++ rodziców Łucję i Alojzego Pinocy, córkę Helenę, Bernarda i Bronisławę Głodek, oraz + Magdalenę Głodek
10.00 - za + Emilię Senczek /w ofierze od Chrześnicy/
Nabożeństwo do Matki Bożej Wniebowziętej - Królowej nieba i ziemi
12.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Kalwaryjskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Państwa Jadwigi i Bogdana Kolczyńskich, oraz Córki z Rodziną
13.00 - Chrzest Dziecka: Emilia Eugenia Wierny