Intencje mszalne
parafiacielmice.pl
Niedziela, 30.08.2020 r. - XXII Niedziela Zwykła
8.00 - za ++ Rozalię i Pawła Bieroński, Zofię i Józefa Malcharek, Martę i Karola Bieroński
Nabożeństwo Eucharystyczne
10.00 - za + Juliusza Żywicę, w kolejną rocznicę śmierci
12.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pana Andrzeja Nieszporek, z okazji 70 rocznicy urodzin, oraz o łaski Boże dla całej Jego Rodziny
13.00 - Chrzest Dzieci : Oliwia Dorota Konieczny, Hanna Antonina Lipa, Oliwia Dominika Olesz

Poniedziałek, 31.08. 2020 r.
17.00 - Okazja do Spowiedzi św. dla Dzieci i Młodzieży
18.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Pana Remigiusza Golda, z kazji 50 rocznicy urodzin, oraz o łaski Boże dla całej Jego Rodziny

Wtorek, 1.09.2020 r., wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy
9.00 - Do Ducha św. o Boże błogosławieństwo w intencji Dzieci i Młodzieży, Rodziców, Wychowawców, Katechetów, Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników naszej Szkoły z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego
17.30 - Nabożeństwo do św. Ojca Pio, adoracja relikwii i modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 - za ++ Jadwigę i Sylwestra Pluta, Emilię i Stanisława Witoszek

Środa, 2.09.2020 r.
8.00 -

Czwartek, 3.09.2020 r., wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża; I czwartek miesiąca
17.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św.
18.00 - W intencji Rodzin naszej Parafii, o powołania do Służby Bożej w Kościele, oraz w intencji naszej Młodzieży uczącej się, studiującej i pracującej - z okazji zakończenia wakacji i rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Piątek, 4.09.2020 r., I piątek miesiąca
8.00 - W intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa
8.30 - Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa
17.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św.
18.00 - za ++ Józefa Ryszka, syna, dwie córki, zięcia, rodziców i rodzeństwo

Sobota, 5.09.2020 r., wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty, zakonnic; I sobota miesiąca
7.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki i Spowiedź św. i modlitwa do Niepokalanego Serca Maryi
8.00 - W intencji Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej i Członków Róż Różańcowych naszej Parafii

Niedziela, 6.09.2020 r. - XXIII Niedziela Zwykła, Tydzień Wychowania
8.00 - Do Chrystusa Najwyższego Kapłana – za + Ks. Karola Szojda
11.00 - Do Miłosierdzia Bożego, Matki Bożej Fatimskiej i św. Ojca Pio, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Pani Weroniki Fijoł i całej Jej Rodziny
Nabożeństwo Eucharystyczne
16.00 - za ++ Jerzego Klimas, żonę Helenę, syna Jana i zięcia Józefa
17.00 - Chrzest Dziecka : Wojciech Karol Foltyn