Intencje mszalne
parafiacielmice.pl
Sobota, 15.08.2020 r., Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Kalwaryjskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Państwa Urszuli i Jana Glenszczyk, oraz o łaski Boże dla Ich Dzieci
Nabożeństwo Eucharystyczne
10.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji całej Rodziny Państwa Anieli i Stanisława Smolorz
12.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Częstochowskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Państwa Doroty i Rafała Gołka, z okazji 10 rocznicy ślubu, oraz o zdrowie i Boże łaski dla Pana Rafała, z okazji 40 rocznicy urodzin

Niedziela, 16.08.2020 r. - XX Niedziela Zwykła
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Piekarskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Państwa Beaty i Andrzeja Janik, oraz o Boże łaski dla Ich Dzieci, Wnuków i całej Rodziny
10.00 - za + Krystynę Lubowiecki /w ofierze od Weroniki z Rodziną/
Nabożeństwo Eucharystyczne
12.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pani Bronisławy Biolik, z okazji 90 rocznicy urodzin, oraz o łaski Boże dla całej Jej Rodziny

Poniedziałek, 17.08.2020 r., Uroczystość św. Jacka – głównego Patrona naszej Metropolii
18.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w pewnej intencji - z okazji kolejnej rocznicy urodzin

Wtorek, 18.08.2020 r.
17.30 - Nabożeństwo do św. Ojca Pio
18.00 -

Środa, 19.08.2020 r.
Nie ma Mszy świętej

Czwartek, 20.08.2020 r., wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
18.00 - za ++ Józefa i Łucję Karmański, córkę Krystynę, syna Franciszka, wnuczkę Małgorzatę i Barbarę, oraz wnuka Andrzeja

Piątek, 21.08.2020 r., wspomnienie św. Piusa X, papieża
18.00 - za ++ Gertrudę i Antoniego Janik, oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron

Sobota, 22.08.2020 r., wspomnienie NMP Królowej
7.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki i Spowiedź św.
8.00 - za ++ Helenę Szafron, rodziców z obu stron, oraz ++ z pokrewieństwa

Niedziela, 23.08.2020 r., XXI Niedziela Zwykła
8.00 - za ++ Jana i Łucję Białoń, rodziców z obu stron, oraz ++ z rodzin Bończyk i Białoń
10.00 - za ++ Helenę i Pawła Broncel, oraz ++ rodziców
12.00 - Do Bożej Opatrzności i Świętego Anioła Stróża, z podziękowaniem za dar życia i chrztu św., z prośbą o zdrowie , opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Dziecka - Leny Gębala, z okazji 4 rocznicy urodzin, Jej Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny
Nabożeństwo Eucharystyczne