Intencje mszalne
parafiacielmice.pl
Niedziela, 9.08.2020 r. - XIX Niedziela Zwykła
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Państwa Teresy i Augustyna Szypuła, oraz całej Ich Rodziny
10.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę Bożą, błogosławieństwo i potrzebne łaski - w intencji kuzynki Ewy
12.00 - Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Kalwaryjskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Rodziny Państwa Jadwigi i Bogdana Kolczyński
13.00 – 18.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
18.00 - zakończenie Adoracji wspólną modlitwą i błogosławieństwem sakramentalnym

Poniedziałek, 10.08.2020 r., Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
18.00 - za ++ Magdalenę Głodek, Jana i Martę Plucik, syna Jana, zięcia Alojzego i wnuczkę Helenę

Wtorek, 11.08.2020 r., wspomnienie św. Klary, dziewicy
17.30 - Nabożeństwo do św. Ojca Pio i adoracja relikwii
18.00 - za + Henryka Kryłut, w 1 rocznicę śmierci

Środa, 12.08.2019 r.
Nie ma Mszy świętej

Czwartek, 13.08.2019 r., DZIEŃ FATIMSKI:
18.00 - Msza św. w intencji Czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej
19.00 - Różaniec fatimski
20.00 - Nabożeństwo Eucharystyczne, procesja ze świecami z Najświętszy Sakramentem i błogosławieństwo lourdzkie
20.30 - Apel Jasnogórski

Piątek, 14.08.2020 r., wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego
9.00 - Z okazji Dnia Energetyka – Do Bożej Opatrzności i św. Maksymiliana Marii Kolbego, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Pracowników energetyki i Ich Rodzin – w dniu Ich święta, a zwłaszcza naszych Parafian, oraz za ++ Pracowników energetyki – o życie wieczne
18.00 - za ++ Pawła i Julię Pinocy, czterech synów, dwie synowe, wnuczkę Helenę, oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota, 15.08.2020 r., Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Kalwaryjskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Państwa Urszuli i Jana Glenszczyk, oraz o łaski Boże dla Ich Dzieci
Nabożeństwo Eucharystyczne

10.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji całej Rodziny Państwa Anieli i Stanisława Smolorz
12.00 - Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Częstochowskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Państwa Doroty i Rafała Gołka, z okazji 10 rocznicy ślubu, oraz o zdrowie i Boże łaski dla Pana Rafała, z okazji 40 rocznicy urodzin

Niedziela, 16.08.2020 r. - XX Niedziela Zwykła
8.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Piekarskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo - w intencji Państwa Beaty i Andrzeja Janik, oraz o Boże łaski dla Ich Dzieci, Wnuków i całej Rodziny
10.00 - za + Krystynę Lubowiecki /w ofierze od Weroniki z Rodziną/
Nabożeństwo Eucharystyczne
12.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo - w intencji Pani Bronisławy Biolik, z okazji 90 rocznicy urodzin, oraz o łaski Boże dla całej Jej Rodziny.